Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Drzwi podwójne zwyczajowo kojarzone są z przestronnymi wnętrzami, w których z rozmachem można planować aranżację. Czy zatem w mniejszych wnętrzach musimy z nich rezygnować?

Czy może, jeśli zapragniemy, uda się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli nam cieszyć się takim wyborem?

Podwójne skrzydła w dużych przestrzeniach

Drzwi podwójne nadają przestrzeni dostojnego charakteru i zdecydowanie częściej wybierane są do domów z dużym metrażem lub pomieszczeń biurowych. W pomieszczeniach mieszkalnych te powiększone skrzydła drzwiowe dobrze prezentować się będą np. w obszernym salonie z dużym wejściem. Jeżeli nie zależy nam na intymności zdecydować się możemy na duże przeszklenia, które dodadzą wnętrzu spektakularnego, estetycznego efektu WOW.

Podwójne skrzydła mogą być klasycznie otwierane klamką lub, dla odmiany, możemy wybrać te w wersji przesuwnej. Ten typ sprawdzi się w połączeniu lub wydzieleniu np. kuchni i jadalni

W pomieszczeniach biurowych podwójne skrzydła stanowią bardzo praktyczny element. Wszędzie tam, gdzie ważna jest przepustowość, większe przejścia są bardziej komfortowe i zarazem bezpieczne. Wejście do sali konferencyjnej wyposażone w podwójne drzwi nie tylko zyskuje na estetyce, lecz również staje się ważnym elementem ułatwiającym przemieszczanie się ludzi pomiędzy pomieszczeniami.

Drzwi podwójne w mieszkaniach, czy to dobry pomysł?

Warto spełniać swoje marzenia, zatem jeśli jednym z nich są podwójne skrzydła, to szukajmy sposobu, aby je zamontować nawet w mniejszych mieszkaniach. Pamiętajmy jednak, by zaplanować to zanim się wprowadzimy, potem wykucie większego otworu drzwiowego może być już niemożliwe.

Drzwi podwójne a pozostałe skrzydła

Podwójne skrzydła nie będą jedynymi, które zostaną zamontowane w naszym domu, mieszkaniu czy biurze. Przy ich wyborze pamiętajmy zatem, że powinny korespondować z pozostałymi drzwiami.
By uniknąć chaosu aranżacyjnego, warto zdecydować się na skrzydła z tej samej kolekcji.
Dzięki temu uzyskamy spójne estetycznie wnętrze.

Sprawdź całą kolekcję – drzwi wewnętrzne.