Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

Fax +48 /34/ 35 35 602

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Wybór koloru drzwi do naszych wnętrz zawsze niesie za sobą wiele dylematów. Zastanawiamy się nad tym, który kolor będzie najlepiej pasował do naszych wnętrz. Czy ma być stonowany, a może wręcz przeciwnie. Ma być tłem dla innych kolorów, a może lepiej byłoby, żeby był wyróżnikiem wnętrza? Czy kolor powinien pasować do podłogi? A może do stolarki okiennej?

Białe drzwi wewnętrzne czy brązowe?

Najczęściej pojawiającym się dylematem jest ten, czy wybrać drzwi wewnętrzne brązowe, w kolorze drewna czy białe drzwi wewnętrzne z ościeżnicą? Jeśli trudno jest Ci podjąć decyzję postaw na biel.
Biel to kolor, który nigdy nie wychodzi z mody. Jej obecność we wnętrzach dodaje im świeżości i lekkości. Dodatkowo powoduje, że wydają się być większe, przestronniejsze i jaśniejsze, zatem doskonale sprawdzi się tam, gdzie pomieszczenia nie są zbyt duże. Dodatkowym atutem bieli jest fakt, iż doskonale sprawdza się w różnorodnych zestawieniach kolorystycznych, raz stanowiąc dla nich tło, innym razem kontrastując.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne białe

Nowoczesne białe drzwi wewnętrzne to doskonały początek do nieskrępowanej aranżacji wnętrza. Jeśli pomalujemy ściany na biało, wybierzemy niewidoczną ościeżnicę Sara Pro oraz dedykowane jej drzwi wewnętrzne Norma Decor, zyskamy jednolitą płaszczyznę, która będzie doskonałym tłem dla naszych wnętrzarskich wyborów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nowoczesne białe drzwi wewnętrzne „wtapiają się” w ścianę, co sprawia, że stają się prawie niewidoczne.
Biel w bieli to doskonałe rozwiązanie dla wnętrzarskich minimalistów, którzy stawiają na proste i estetyczne rozwiązania, uporządkowane wnętrza, w których dominuje oszczędność dekoracji i detali. Wnętrza charakteryzujące się prostotą form, harmonijnością i spokojem. Biel zdecydowanie sprzyja tworzeniu tego klimatu.

Drzwi wewnętrzne białe z ościeżnicą

Białe drzwi wewnętrzne z ościeżnicą  to również doskonały wybór dla tych z nas, którzy lubią częste zmiany we wnętrzach. Białe drzwi to wybór uniwersalny i bezpieczny. Gdy tylko przyjdzie nam ochota na zmianę aranżacji naszych pomieszczeń, poprzez pomalowanie ścian na inny kolor czy wymianę mebli i dodatków, nie musimy martwić się o efekt. Białe drzwi wewnętrzne doskonale wpisują się w różne style i świetnie odnajdują się w zestawieniu z różnymi kolorami, dzięki czemu nie straszna im nawet największa zmiana. Gdy w naszym domu królują białe drzwi wewnętrzne nie musimy się obawiać, że podczas zmian nagle okaże się, że zupełnie nie pasują do naszego nowego M.

Białe drzwi wewnętrzne – opinie

Wybór białych drzwi wewnętrznych jest wyborem uniwersalnym – to powszechnie panująca opinia. Niezależnie od tego, jaki kolor mają ściany w naszych wnętrzach, jakie meble są w nich wstawione, czy jakiego kolory są podłogi, biel jest kolorem bardzo bezpiecznym. Odnajdzie się zarówno w zestawieniu z jasnymi, jak i ciemnymi barwami. Dobrze wygląda zarówno na tle żółci, pomarańczu, zieleni, błękitu czy grafitu. Ta opinia o białych drzwiach wewnętrznych to dodatkowy atut przemawiający za takim właśnie wyborem. 

Czym myć białe drzwi wewnętrzne?

Jednym z pytań, które pojawiają się przed zakupem białych drzwi wewnętrznych jest to związane z tym, czym myć białe drzwi, by zachowały ładny wygląd przez długi czas. Niektórzy odkładają decyzję o zakupie białych drzwi wewnętrznych właśnie ze względów praktycznych, obawiają się bowiem, czy i jak długo pozostaną w dobrym stanie. Niepotrzebnie. Współczesne okleiny w białych drzwiach wewnętrznych można czyścić bez problemów. Jak zatem myć białe drzwi wewnętrzne?

Pamiętać należy, że okleiny nie przepadają za zbyt dużą dawką wilgoci. Dlatego do mycia białych drzwi najlepiej sprawdzi się mocno odciśnięta ściereczka z mikrofibry. Nie wymaga ona stosowania środków chemicznych – najczęściej wystarczy sama woda w pokojowej temperaturze. Jeśli natomiast nasze białe drzwi wewnętrzne są mocniej zabrudzone w wodzie możemy rozpuścić odrobinę szarego mydła, płynu do mycia naczyń lub dziecięcego szamponu. Najważniejsze, by był to środek lekki i delikatny, żeby nie zniszczyć okleiny.

Mycie drzwi zaczynamy zawsze od dołu skrzydła kierując się ku górze. Detergent koniecznie należy zmyć, w następnej kolejności przecierając drzwi samą wodą – tę czynność dla odmiany zaczynamy od góry. Pomaga to uniknąć powstawania zacieków i nieestetycznych maz – zwłaszcza na drzwiach okleinowanych. Na koniec warto przetrzeć drzwi suchą delikatna ściereczką.
Jeśli mamy białe drzwi wewnętrzne z przeszkleniami szyby w drzwiach możemy umyć płynem do szyb lub wodą z octem. Uważajmy jednak, by woda nie dostała się w przestrzeń między szybą a ramą, bo może to doprowadzić do rozklejenia tych elementów. Zawsze używajmy mocno wyciśniętej z wody ściereczki i miejmy pod ręką np. papierowy ręcznik, który szybko wchłonie nadmiar płynu.

Drzwi wewnętrzne białe dobrej jakości – Invado

Jeśli poszukujesz białych drzwi wewnętrznych dobrej jakości zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent drzwi wewnętrznych mamy w swojej ofercie wiele modeli dobrej jakości drzwi wewnętrznych, wśród których na pewno znajdziesz te, które skradną twoje serce. Niezależnie od tego, czy szukasz drzwi pełnych czy z większymi lub mniejszymi przeszkleniami, nasz katalog pełen jest różnego rodzaju rozwiązań. Dodatkowym atutem naszej oferty jest jej różnorodność cenowa. Znaleźć w niej można dobrej jakość drzwi płaskie w cenie ekonomicznej oraz mocniejsze w swojej strukturze i zarazem droższe drzwi modułowe.

Dla wielbicieli drzwi przesuwnych mamy ofertę w postaci dwóch przesuwnych systemów: naściennego i wbudowanego w ścianę. A dla poszukiwaczy niestandardowych rozwiązań mamy również dobrej jakości drzwi wewnętrzne łamane.

Wszystkie skrzydła z naszej oferty dostępne są w białym kolorze zatem wybór dobrej jakości białych drzwi wewnętrznych jest naprawdę duży.

Białe drzwi nigdy nie wyjdą z mody. Dlatego dokonując wyboru białych drzwi wewnętrznych stawiamy na ponadczasowość, która niesie ze sobą lekkość, jasność, świeżość i dobrze pojętą prostotę. 

Sprawdź całą kolekcję drzwi wewnętrznych