Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

Fax +48 /34/ 35 35 602

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Kolekcja drzwi wewnętrznych modułowych Aversa to doskonałe połączenie surowej geometrii z czarnymi dodatkami w postaci ościeżnicy i klamki. Dzięki takiemu zestawieniu skrzydła Aversa świetnie odnajdą się we wnętrzach minimalistycznych, czy tych z akcentami industrialnymi. Nie oprą się im również wielbiciele natury. Pięknie skomponują się z bielą, szarością, czernią, granatem czy surową cegłą.

Drzwi Aversa dostępne są w dwóch wersjach. Wersji pełnej oraz, jeśli zależy nam na doświetleniu pomieszczenia lub wprowadzeniu dodatkowego aranżacyjnego akcentu, w wersji z pionowym przeszkleniem.

Rodzaje oklein i kolorystyka

Drzwi w kolekcji Aversa dostępne są w dwóch rodzajach oklein: ENDURO oraz ECO-FORNIR w łącznie 17 kolorach.
Okleinę dobieramy zwracając uwagę na intensywność użytkowania oraz dostępność koloru, który spełni nasze oczekiwania o wymarzonym wnętrzu.

By efekt był WOW

Nieodłącznym elementem kolekcji Aversa jest czarna klamka, którą również znajdziemy w ofercie Invado. Klamka Spark Fit czy klamka Total-Q doskonale uzupełnią całość oraz podkreślą charakter kolekcji.

Czarna ościeżnica

Czarna ościeżnica to kropka nad i. Jak obraz nie może istnieć bez ramy tak drzwi bez ościeżnicy, a kolekcja Averso bez tej w czarnym kolorze. Dzięki niej skrzydła nabierają pełnego charakteru i stanowią zdecydowany wyróżnik wnętrza, w którym zostaną zamontowane.

Czarne nasadki

Całości dopełniają czarne nasadki na zawiasy, które stanowią w tym przypadku klasyczną wisienkę na torcie.