Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Kolekcja skrzydeł modułowych LAGO to doskonałe połączenie lekkości projektu z pewną dozą aranżacyjnego szaleństwa, ukrytego w deszczułkach przywodzących na myśl tak lubiane drewniane żaluzje.


Dodatkowym atutem aranżacyjnym LAGO jest możliwość wyboru wielkości przeszkleń, w zależności od tego, jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Jeśli nie potrzebujemy doświetlania wnętrza, a jedynie zależy nam na dodaniu małego elementu uatrakcyjniającego nasze drzwi, możemy wprowadzić wąskie i subtelne przeszklenia pomiędzy deszczułkami ( LAGO 2 i LAGO 3 ).

W przypadku, gdy potrzebujemy więcej światła we wnętrzu lub po prostu chcemy dodać naszym drzwiom lekkości, postawmy na LAGO 4, w której to wersji, oprócz wąskich przeszkleń,  w centralnym punkcie drzwi została zaprojektowana szersza szyba.
W obu przypadkach wykorzystujemy bezpieczne szkło hartowane Satinato.

Rodzaje oklein i kolorystyka drzwi wewnętrznych Lago

Drzwi w kolekcji LAGO dostępne są w 6 rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE, ECO-FORNIR laminat CPL oraz w okleinie RYFLOWANEJ,
w łącznie 22 kolorach.
Okleinę dobieramy zwracając uwagę na intensywność użytkowania oraz dostępność koloru, który spełni nasze oczekiwania o wymarzonym wnętrzu.

Sprawdź całą kolekcję drzwi wewnętrznych