Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

Fax +48 /34/ 35 35 602

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy
Kolorowe drzwi wewnętrzne Destino Unico – odważne barwy, które przyciągają wzrok i tworzą intrygujące wnętrze, stając się tym samym elementem dekoracyjnym domu.

Mocne zestawienie kolorów to nie tylko barwy ścian czy dekoracyjnych dodatków. To także drzwi, które pozwalają stworzyć intrygujące wnętrze z odrobiną nonszalancji. Przykładem tego jest nasz kolekcja drzwi wewnętrznych Destino Unico.

Przyciągnij wzrok

Destino Unico to drzwi, które swoją nowoczesnością i odważnymi kolorami przyciągają wzrok, stając się istotnym elementem dekoracyjnym domu.

Efekt ten zawdzięczają wyrazistym, szklanym szybom, które dostępne są w kolorach: pomarańczowym, wiśniowym, fioletowym, szarym lub czarnym.
Skutecznie rozjaśniają wnętrze oraz podkreślają jego nowoczesny design.

Solidna konstrukcja 

Rama w skrzydłach Destino Unico wykonana jest z płyty MDF, oklejona okleiną sztuczną. Wypełnienie skrzydła stanowią płyciny o grubości 22 mm, szyba o grubości 4 mm. Szerokość wstawek szklanych wynosi 80 mm. Zgodnie z technologia Invado krawędzie pionowe skrzydeł zostały zaokrąglone. Obecnie kolekcję Destino Unico można kupić z 10% rabatem, w ramach promocji, która obowiązuje do końca 2017 roku.

Zobacz więcej  – Nowoczesne drzwi wewnętrzne Destino Unico