• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr

O nas

 
 
INVADO – firma z tradycją i doświadczeniem
 
 
Produkcją drzwi zajmujemy się od początku lat 90- tych poprzedniego stulecia. Ucząc się i zdobywając bezcenne doświadczenie, przebyliśmy długą drogę: od małego, chałupniczego zakładu, do międzynarodowego koncernu. Dziś firma INVADO należy do grupy Arbonia, tworząc markę drzwi rozpoznawalną w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. 

 

INVADO na świecie

Marka INVADO jest rozpoznawalna w coraz większej liczbie miejsc na świecie. Drzwi INVADO wybrali użytkownicy Kanady, Meksyku oraz 33 krajów europejskich. Drzwi wewnętrzne INVADO docenili Niemcy, Czesi, Słowacy, Duńczycy, Rosjanie, Litwini, Francuzi, Norwedzy, Austriacy i Belgowie. Mają je w swoich domach także mieszkańcy Algierii, Azerbejżanu, Białorusi, Łotwy, Malty, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Estoni, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Kosowa, Luksemburga, Macedonii, Rumunii, Serbii, Słowenii i Szwajcarii. 

 

Drzwi INVADO
 
W ofercie INVADO znajdują się drzwi wewnętrzne modułowe, płaskie, szklane, techniczne i łamane. W każdej z tych grup dysponujemy zróżnicowanymi kolekcjami drzwi, dzięki czemu bez trudu można je dopasować do potrzeb swojego wnętrza. Stale zmieniamy naszą ofertę, uzupełniając ją o nowe modele i dopasowując drzwi do potrzeb klientów oraz aktualnych trendów w wyposażaniu wnętrz.
Ponad dwadzieścia kolekcji wewnętrznych drzwi modułowych i kilkanaście kolekcji wewnętrznych drzwi płaskich pozwalają na dobry wybór i dopasowanie drzwi INVADO do potrzeb swojego wnętrza. Dodatkowo każda z kolekcji oferuje drzwi pełne oraz ze zróżnicowaną liczbą przeszkleń i dostępna jest w wielu rodzajach oraz kolorach oklein. Coraz większą popularnością cieszą się także drzwi szklane. W ofercie INVADO znajduje się aż dwanaście różnych modeli drzwi szklanych Amber. Wśród nich i takie, które dzięki szybie satinato zapewniają wysoki poziom intymności, nie pozwalając dostrzec co dzieje się za zamkniętymi drzwiami, skrzydła utrzymane w minimalistycznym stylu, ale też bogato zdobione, w geometryczne wzory czy kwiatowe ornamenty.
W odpowiedzi na specjalne potrzeby Klientów w ofercie INVADO są także drzwi techniczne, łamane oraz systemy przesuwne: chowany w ścianie i naścienny. 
 

Więcej w ofercie INVADO 

 

W ofercie INVADO znajdują się ponadto akcesoria nieodzowne dla skompletowania drzwi. Warto bowiem pamiętać, że skrzydła drzwiowe sprzedawane są samodzielnie – ościeżnicę, zamek, klamkę trzeba dokupić osobno. W ofercie INVADO znajdują się ościeżnice stałe i regulowane, bezprzylgowe, niewidoczna ościeżnica Sara Pro, a także system do zabudowy ościeżnicy metalowej. INVADO poleca także klamki o zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce oraz nasadki na zawiasy. W ofercie INVADO znajdują się też listwy przypodłogowe, profile i fronty meblowe. 
 
Wyróżnia nas technologia
 

Na światowym rynku stolarki drzwiowej firmę INVADO wyróżnia unikatowa metoda okleinowania, polegająca na łączeniu okleiny poza krawędzią przylgi. Znacząco zwiększa to trwałość drzwi, które są zabezpieczone przed rozwarstwianiem materiału. Innym atutem drzwi INVADO są zaokrąglone krawędzie skrzydeł, które w takim wydaniu są bezpieczniejsze dla rąk dorosłych i dzieci. Wszystkie produkty posiadają certyfikat Certyfikat ISO 9001:2009. Ich jakość potwierdzają liczne wyróżnienia m.in. Złoty Medal 2017 przyznany dla modelu drzwi Destino Unico, Certyfikat odpowiedzialnego przedsiębiorcy, Gazela Biznesu przyznawana w latach 2015, 2014, 2013, 2012, 2010, 2009, 2006, 2005,2004, Gepard Biznesu, Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2009 czy tytuł Lidera Nowych Technologii 2012.
 
Otwieramy marzenia

 

Misję firmy INVADO prezentują dwa słowa: Otwieramy marzenia. Tylko dwa słowa, ale stoi za nimi bardzo dużo treści i konkretnych działań. Towarzyszą nam one przy wdrażaniu nowych produktów, dbałości o linie produkcyjne, obsługę sprzedażową i posprzedażową naszych Klientów. Wiemy, że dom to miejsce szczególne. Dlatego względem tych, którzy wybierają produkty naszej firmy, czujemy się zobowiązani do tego, by nie tylko na pierwszy rzut oka cieszyły one swoim wyglądem, ale by ich codzienne użytkowanie było funkcjonalne i bezawaryjne. Chcemy otwierać marzenia wnętrzarskie naszych Klientów dając im pewność, że w marce INVADO jakość wykonania łączy się z estetyką oraz dbałością o każdy szczegół, co wpływa na codzienny komfort życia.

Za drzwiami INVADO stoją konkretni ludzie, których rzetelna praca przekłada się na jakość oferowanych przez nas produktów. Firma pragnie nieustannie rozwijać kapitał tkwiący w jej pracownikach oraz działać w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Konsekwentny i długofalowy rozwój, wpisany w strategię działania przedsiębiorstwa, opiera się na zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu, wyrażonych w działaniach na rzecz środowiska i społeczności, wśród których firma INVADO Sp. z o.o. działa i z którymi współpracuje przy realizowaniu swej misji.
 

Informacja o projekcie współfinansowanym

Zarząd P.W.KOSZ Spółka z o.o. informuje iż zrealizowana na terenie przedsiębiorstwa inwestycja pod nazwą:

"Budowa hali produkcyjnej i zakupu linii produkcyjnej oraz sprężarki śrubowej" oraz

"Automatyzacja linii do produkcji drzwi płycinowych oraz ościeżnic"

Współfinansowana jest przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Informacja o projekcie współfinansowanym

 "Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji okleinowanych skrzydeł drzwiowych" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (2007 - 2013). Wartość projektu: 15 832 725 PLN. Udział Unii Europejskiej: 7 903 125 PLN

 

Informacja o projekcie współfinansowanym

Projekt "uruchomienie automatycznej linii do produkcji ościeżnicy regulowanej" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Beneficjent: INVADO Sp. z o.o., Dzielna, ul. Leśna 2, 42-793 Ciasna. Wartość projektu 6.064.000zł, kwota dofinansowania 750.000zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

 

Informacja o projekcie współfinansowanym

Misja INVADO Sp. z o.o. zawiera się w dwóch słowach: Otwieramy marzenia…, a przejawia się w przekazywaniu Klientom produktów najwyższej jakości, wpływających na poprawę komfortu codziennego życia Klientów.

Firma pragnie nieustannie rozwijać kapitał tkwiący w jej pracownikach oraz działać w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Konsekwentny i długofalowy rozwój, wpisany w strategię działania przedsiębiorstwa, opiera się na zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu, wyrażonych w działaniach na rzecz środowiska i społeczności, wśród których firma INVADO Sp. z o.o. działa i z którymi współpracuje przy realizowaniu swej misji.

Posiadając świadomość znaczenia idei odpowiedzialnego biznesu, INVADO zaprezentowało działania firmy, podejmowane w zakresie ochrony środowiska naturalnego, praw konsumentów, praw osób zatrudnionych w firmie oraz to, jaką rolę odgrywa w społeczności lokalnej.

Raport ten obejmuje lata 2000-2008, w których firma działała pod nazwą P.W. KOSZ Sp. z o.o. Zgodnie z założeniami, został w nim zaprezentowany sposób, w jaki firma zmienia wzorce swojej produkcji tak, by sprzyjały zasadom zrównoważonego rozwoju.

Pobierz dokument Raport Społecznej Odpowiedzialności P.W. KOSZ Sp. z o.o. format PDF (2,0 MB)

 

 

 INVADO Sp. z o.o. posiada certyfikat FSC®. Pytaj o certyfikowane produkty w naszej ofercie.

 

 

Poparcie Polityki dla Stowarzyszeń Organizacji z FSC®

Certyfikat FSC® nr: NC-COC-015584 - wersja PL / wersja EN

INVADO Sp. z o.o. wyraźnie oświadcza, że obecnie oraz w przyszłości, tak długo jak trwa powiązanie z FSC®, nie będzie miało bezpośredniego ani pośredniego udziału w poniższych nieakceptowalnych działaniach:

a)    Nielegalne pozyskiwanie drewna oraz handel nielegalnym drewnem lub innymi produktami pochodzenia leśnego;

b)    Naruszenie praw człowieka oraz praw zwyczajowych w ramach operacji leśnych;

c)    Niszczenie chronionych terenów leśnych o wysokich walorach przyrodniczych w ramach operacji leśnych;

d)    Znaczące przekształcanie terenów leśnych na plantacje lub tereny nieleśne;

e)    Wykorzystywanie organizmów modyfikowanych genetycznie w ramach operacji leśnych;

<<Zobacz deklarację>>