• pl
  • en
  • de
  • ru
  • el
  • sk
  • fr
  • sl

O nas

 
 
INVADO Sp. z o.o., należy do grupy Arbonia. Jest jednym z  największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów drzwi wewnętrznych z ugruntowaną od lat pozycją na rynku. Specjalizuje się w produkcji drzwi wewnętrznych okleinowanych, technicznych, wykorzystując tzw. Technologię INVADO. W ofercie znaleźć można również drzwi wewnętrzne łamane, szklane i kompleksowe systemy przesuwne, a także dodatki: klamki, listwy przypodłogowe oraz profile i fronty meblowe. INVADO prowadzi sprzedaż w kraju i za granicą, mając na względzie najwyższą jakość oraz dbałość o środowisko naturalne.

 

 

Podbijamy Europę

Mieszkańcy  33 krajów europejskich, Kanady oraz Meksyku mają w swoich domach drzwi wewnętrzne INVADO.
 
Wschód, zachód, południe i północ- własciwie nie ma w Europie zakątka, w którym nie byłoby drzwi wewnętrzne INVADO. Nasze drzwi wewnętrzne bardzo lubią Niemcy, Czesi, Słowacy, Duńczycy, Rosjanie, Litwini, Francuzi, Norwedzy, Austriacy i Belgowie. Ale jesteśmy także w Algierii, Azerbejżanie, na Białorusi, Łotwie, Malcie, w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, na Cyprze, w Estoni, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Kosowie, Luksemburgu, Macedonii, Rumunii, Serbii, Słowenii i Szwajcarii. Poza Europą jesteśmy w Kanadzie i Meksyku. I choć w poszczególnych krajach gusta nieco się różnią to sprzedaż naszych drzwi systematycznie rośnie, osiągając w tym roku nowe rekordy. 
 

 

 

 

Technologia

Na europejskim rynku europejskim stolarki drzwiowej INVADO wyróżnia się unikalną metodą okleinowania. Cechuje ją łączenie okleiny poza krawędzią przylgi. W ten sposób zwiększa się trwałość drzwi, które są zabezpieczone przed rozwarstwianiem materiału. Ponadto drzwi wewnętrzne INVADO posiadają zaokrąglone krawędzie, bezpieczne dla rąk dorosłych i dzieci. Produkty posiadają certyfikat Certyfikat ISO 9001:2009. Ich jakość potwierdzają liczne wyróżnienia m.in. Złoty Medal 2017 przyznany dla modelu drzwi Destino Unico, Certyfikat odpowiedzialnego przedsiębiorcy, Gazela Biznesu przynzwana w latach 2015, 2014, 2013, 2012, 2010, 2009, 2006, 2005,2004, Gepard Biznesu,  Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2009 czy tytuł Lidera Nowych Technologii 2012.

 

Misja i motto

„Otwieramy marzenia" to motto, które towarzyszy nam w codziennej dbałości o produkty. Chcemy otwierać marzenia wnętrzarskie naszych Klientów i zapraszać ich do wyjątkowego świata INVADO, w którym jakość łączy się z estetyką oraz dbałością o każdy szczegół. Oferowane przez nas rozwiązania godzą wysoką jakość z wyjątkowym designem i indywidualizmem. Dzięki czemu oferujemy szeroką gamę produktów, których charakteryzuje nowoczesny styl oraz solidne wykonanie, gdzie wspólnym mianownikiem jest dobra cena. Jeśli więc lubisz przebywać w stylowo zaaranżowanych powierzchniach, stawiasz na oryginalność i piękno detali, z pewnością docenisz produkty INVADO – Drzwi na miarę Twojego wnętrza. Od lat twórczo patrzymy na stolarkę drzwiową, czerpiąc i jednocześnie wyznaczając nowe trendy.

 

 

Unikalne cechy produktu

W produkcji drzwi wewnętrznych stosujemy unikalną metodę okleinowana, czyli tzw. Technologię INVADO. Polega ona na łączeniu okleiny wewnątrz krawędzi przylgi, co zabezpiecza materiał przed rozwarstwieniem, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. 

 

Jakość ponad wszystko

Jakość naszych wyrobów potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty, w tym m.in. Certyfikat ISO 9001:2009. Jesteśmy firmą rekomendowaną przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Możemy pochwalić się Laurem Konsumenta – Odkrycie Roku 2009 oraz tytułem Lidera Nowych Technologii 2012. 
 
Polityka jakości odgrywa wiodącą rolę w działaniach i strategii naszej firmy. Realizujemy ją nie tylko w procesie produkcji, ale także dbając o terminowość dostaw, wysoki poziom usług i relacji z klientem.

  

Informacja o projekcie współfinansowanym:

Zarząd P.W.KOSZ Spółka z o.o. informuje iż zrealizowana na terenie przedsiębiorstwa inwestycja pod nazwą:

"Budowa hali produkcyjnej i zakupu linii produkcyjnej oraz sprężarki śrubowej" oraz

"Automatyzacja linii do produkcji drzwi płycinowych oraz ościeżnic"

Współfinansowana jest przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Informacja o projekcie współfinansowanym:

 "Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji okleinowanych skrzydeł drzwiowych" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (2007 - 2013). Wartość projektu: 15 832 725 PLN. Udział Unii Europejskiej: 7 903 125 PLN

 

Informacja o projekcie współfinansowanym:
Projekt "uruchomienie automatycznej linii do produkcji ościeżnicy regulowanej" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Beneficjent: INVADO Sp. z o.o., Dzielna, ul. Leśna 2, 42-793 Ciasna. Wartość projektu 6.064.000zł, kwota dofinansowania 750.000zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

 

Informacja o projekcie współfinansowanym:
Misja INVADO Sp. z o.o. zawiera się w dwóch słowach: Otwieramy marzenia…, a przejawia się w przekazywaniu Klientom produktów najwyższej jakości, wpływających na poprawę komfortu codziennego życia Klientów.

Firma pragnie nieustannie rozwijać kapitał tkwiący w jej pracownikach oraz działać w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Konsekwentny i długofalowy rozwój, wpisany w strategię działania przedsiębiorstwa, opiera się na zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu, wyrażonych w działaniach na rzecz środowiska i społeczności, wśród których firma INVADO Sp. z o.o. działa i z którymi współpracuje przy realizowaniu swej misji.

Posiadając świadomość znaczenia idei odpowiedzialnego biznesu, INVADO zaprezentowało działania firmy, podejmowane w zakresie ochrony środowiska naturalnego, praw konsumentów, praw osób zatrudnionych w firmie oraz to, jaką rolę odgrywa w społeczności lokalnej.

Raport ten obejmuje lata 2000-2008, w których firma działała pod nazwą P.W. KOSZ Sp. z o.o. Zgodnie z założeniami, został w nim zaprezentowany sposób, w jaki firma zmienia wzorce swojej produkcji tak, by sprzyjały zasadom zrównoważonego rozwoju.

Pobierz dokument Raport Społecznej Odpowiedzialności P.W. KOSZ Sp. z o.o. format PDF (2,0 MB)

 

 

 INVADO Sp. z o.o. posiada certyfikat FSC®. Pytaj o certyfikowane produkty w naszej ofercie.

 

 

Poparcie Polityki dla Stowarzyszeń Organizacji z FSC®

Certyfikat FSC® nr: NC-COC-015584

INVADO Sp. z o.o. wyraźnie oświadcza, że obecnie oraz w przyszłości, tak długo jak trwa powiązanie z FSC®, nie będzie miało bezpośredniego ani pośredniego udziału w poniższych nieakceptowalnych działaniach:

a)    Nielegalne pozyskiwanie drewna oraz handel nielegalnym drewnem lub innymi produktami pochodzenia leśnego;

b)    Naruszenie praw człowieka oraz praw zwyczajowych w ramach operacji leśnych;

c)    Niszczenie chronionych terenów leśnych o wysokich walorach przyrodniczych w ramach operacji leśnych;

d)    Znaczące przekształcanie terenów leśnych na plantacje lub tereny nieleśne;

e)    Wykorzystywanie organizmów modyfikowanych genetycznie w ramach operacji leśnych;

<<Zobacz deklarację>>