Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Uniwersalizm, wyjątkowość formy oraz harmonia to cechy wyróżniające kolekcję drzwi wewnętrznych Larina, w skład której wchodzą: Larina Neve, Nube, Sati i Fiori  różniące się między sobą dostępną ilością przeszkleń.

Kolekcja drzwi wewnętrznych Larina to pomysł na doskonałe piękno i harmonię w każdym wnętrzu. Modele nawiązują do klasycznego stylu i dobrze sprawdzą się w różnorakich aranżacjach – od przestrzeni nowoczesnych po tradycyjne domowe wnętrza. Klasyczna, mocna linia drzwi współgra z elegancją i nienaganną dbałością o wykończenie. Skrzydła pełne to wyrazistość i ponadczasowa elegancja, zaś modele z przeszkleniami pozwalają rozświetlić pomieszczenie i nadać mu świeżości.

Skrzydła Larina wyprodukowano zgodnie z Technologią Invado – pionowe krawędzie są zaokrąglone, a okleina nie jest łączona na krawędzi przylgi. Jako modele pojedyncze dostępne są w szerokościach od “60” do “100”, zaś jako podwójne 120″ do “200”. Rama wykonana została z płyty MDF i oklejona okleiną sztuczną.  Wypełnienie skrzydła stanowią płyciny o grubości 10 mm i/lub szyby o grubości 4 mm.

Drzwi z kolekcji Larina dostępne są w dwóch rodzajach oklein: Enduro, Eco-fornir łącznie w 17 kolorach. 

Sprawdź całą kolekcję drzwi wewnętrznych