Kontakt

INVADO Sp. z o.o.
Dzielna, ul. Leśna 2
42-793 Ciasna

Telefon +48 /34/ 35 10 540

E-Mail: biuro@invado.pl

Formularz kontaktowy

Szarości i biele we wnętrzach pozwalają na stworzenie przestrzeni, która z jednej strony jest elegancka i stonowana, z drugiej zaś, jeśli zechcemy, będzie stanowiła doskonałą bazę do wprowadzania mocnych kolorystycznie akcentów. Duet ten idealnie pasować będzie do wnętrz, które chcemy uczynić nowoczesnymi lub zachować w minimalistycznym stylu.
Czyżby zatem zestawienie doskonałe?

Wyjątkowy duet

Bardzo często to biel stanowi bazę, na której budujemy całą aranżację. Białe ściany stanowią wtedy tło dla ciemniejszych elementów. My zachęcamy Was do przełamania tej tendencji i postawienia nie tylko na biel na ścianach, lecz również na szarości czy grafity. Takie połączenie sprawia, że wnętrze nabiera wyrazistości .

Na biało/szarym tle doskonale prezentują się jasne meble, w chłodnych odcieniach bieli lub delikatnych szarościach. Ciemny kolor wprowadzamy w dodatkach. Ramki obrazów, poduszki, lampy, stoliki czy dywan. Doskonałym wyborem ocieplającym takie wnętrze będzie podłoga w kolorze drewna, która wprowadzi do pomieszczenia przełamujący chłód akcent.

Nie bójmy się ciemnych ścian

Pomalowanie jednej ze ścian we wnętrzu na ciemny kolor jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, które sprawi, że pozostałe elementy, które funkcjonują we wnętrzu, na jej tle zyskują efekt WOW.

Odpowiednio dobrane drzwi zyskują na elegancji, jeśli towarzyszy im tak mocny akcent.
Wybierając skrzydła warto zwrócić uwagę na modele z ciekawymi przeszkleniami. Dzięki szybom do pomieszczenia wpada światło, i w zależności od ich ilości mniej lub bardziej doświetla wnętrze. Dodatkowo, światło przenikające przez szybę wprowadza klimat i nastrój. A gdy do tego dobierzemy czarne ościeżnice całość zyskuje nową jakość.

Siła kontrastowych połączeń

Kontrastujące połączenie bieli i ciemnych szarości przekłada się na atmosferę i charakter naszego wnętrza. Dzięki niej pozostajemy w klimatach łączących klasykę i nowoczesność, z tak nadal modnym minimalizmem. Biel, mimo zmieniających się trendów, zawsze pozostanie modna, a szarości, zwłaszcza te ciemniejsze, to mocne akcenty, które dodają wnętrzu charakteru.

Szarość i biel we wnętrzach pozwalają na stworzenie przestrzeni eleganckiej i stonowanej, w duchu tak lubianego nadal minimalizmu.

Sprawdź całą kolekcję – drzwi wewnętrzne.